V MISTRZOSTWA MIASTA BIELSKO-BIAŁA I POWIATU BIELSKIEGO W TABLICZCE MNOŻENIA

24 kwietnia 2010 r. w naszej szkole odbyły się V MISTRZOSTWA MIASTA BIELSKO – BIAŁA I POWIATU BIELSKIEGO W TABLICZCE MNOŻENIA, zorganizowane przez p. I.Gębałę, p. M. Kiczmer i p. A. Muszyńską.
W zawodach brało udział 97 uczniów klas trzecich i czwartych z 12 szkół: SP nr 9, SP nr 13, SP nr 20, SP nr 28, SP nr 31, Sp nr 33, SP nr 36, SSP KTK, PSP Smyk z Bielska-Białej oraz SP z Dankowic, SP nr 1 z Kóz, ZSPiG z Rybarzowic.
Dzieci rywalizowały w sześciu konkurencjach indywidualnych i jednej zespołowej.
Reprezentacja naszej placówki, w składzie:

Karolina Juzba
Magdalena Graboń
Zofia Gala
Jan Muszyński
Dawid Pająk
Brunon Kosmowski
Kamila Kania
Dominika Matura
Agnieszka Olma
Mateusz Warszawski
Patryk Koczur
spisała się znakomicie. Mimo wymagającej konkurencji w/w uczniowie SP 28 potrafili zdobyć 8 złotych, 5 srebrnych i 5 brązowych medali.
Powyższe osiągnięcia pozwoliły klasom trzecim zespołowo zająć II miejsce, a klasom czwartym – I miejsce. Dzięki fantastycznej dyspozycji uczestników, reprezentacja SP 28 zdobyła PUCHAR PREZYDENTA MIASTA dla najlepszej szkoły z Bielska - Białej. PUCHAR STAROSTY powędrował do SP 1 Kozy – najlepszej szkoły z powiatu bielskiego. W sumie rozdano 75 medali, 22 puchary oraz wiele nagród rzeczowych.

Uroczystość uświetnili p. Małgorzata Handzlik – europoseł, p. Janusz Kaps – wicedyrektor MZO w Bielsku – Białej, Tadeusz Łyszczek – wicedyrektor Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku – Białej, p. Renata Mikołajczyk – metodyk, p. Edward Kołek – prezes Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Hałcnowa oraz przedstawiciele Rady Rodziców; p. Laura Warszawska i p. Barbara Tomala.

Należy podkreślić, iż tak spektakularne przedsięwzięcie jak V MISTRZOSTWA MIASTA BIELSKO – BIAŁA I POWIATU BIELSKIEGO W TABLICZCE MNOŻENIA nie byłyby możliwe, gdyby nie całoroczne przygotowania dzieci, ćwiczących wytrwale pod czujnym okiem p. I. Gębały, p. M. Kiczmer i p. A. Muszyńskiej. Podziękowania należy również złożyć wszystkim osobom, które służyły pomocą przy organizacji imprezy. Dzięki sponsorom (Urząd Miejski, Starostwo Powiatowe, Europoseł p. Małgorzata Handzlik, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Hałcnowa, Wydawnictwo „Mac Edukacja” i „Nowa Era”, „Anga”, „Bratek”, „Konior”, „Tomart”, „Martpol”, Rada Rodziców SP 28), dyrekcji SP 28 i nauczycielom pełniącym funkcję sędziowską w poszczególnych konkurencjach 24 kwietnia 2010 r. był dniem wyjątkowo udanym dla hałcnowskiej placówki.

A oto wymiki:

Konkurencja KRZYŻAK OPIEKUNÓW:
I miejsce - Aleksandra Muszyńska - SP 28 Bielsko - Biała
II miejsce - Alicja Jurzak - SP 1 Kozy
III miejsce - Anna Pijanowska - SP 9 Bielsko - Biała

Klasyfikacja indywidualna:
- dziewczynki kl.III
I miejsce - SANDRA KUBICKA z SP 1 Kozy
II miejsce - EWELINA KONIOR z SP 1 Kozy
III miejsce - JULIA STRĄCZEK z SP 1 Kozy

- chłopcy kl.III
I miejsce - JAN MUSZYŃSKI z SP 28 Bielsko-Biała
II miejsce - SZYMON GENC z SP 1 Kozy
III miejsce - SZYMON SPORYSZ z SP 1 Kozy

- dziewczynki kl.IV
I miejsce - ANNA ZYZAŃSKA z SP 1 Kozy
II miejsce - DOMINIKA MATURA z SP 28 Bielsko - Biała
III miejsce - JULIA MISIAK z SP 1 Kozy


- chłopcy kl.IV
I miejsce - MATEUSZ WARSZAWSKI z SP 28 Bielsko - Biała
II miejsce - PATRYK KOCZUR z SP 28 Bielsko - Biała
III miejsce - DOMINIK GAWĘDA z SP 1 Kozy

Klasyfikacja zespołowa klas trzecich:
I miejsce - uczniowie klas III z SP 1 Kozy
II miejsce - uczniowie klas III z SP 28 Bielsko - Biała
III miejsce - uczniowie klas III z SP 9 Bielsko - Biała
IV miejsce - uczniowie klas III z SP 33 Bielsko - Biała
V miejsce - uczniowie klas III z SSP KTK Bielsko - Biała

Klasyfikacja zespołowa klas czwartych:
I miejsce - uczniowie klas IV z SP 28 Bielsko - Biała
II miejsce - uczniowie klas IV z SP 1 Kozy
III miejsce - uczniowie klas IV z SP 9 Bielsko - Biała
IV miejsce - uczniowie klas IV z SP Dankowice
V miejsce - uczniowie klas IV z SSP KTK Bielsko - Biała

Klasyfikacja generalna szkół podstawowych:
I miejsce - drużyna z SP 1 Kozy
II miejsce - drużyna z SP 28 Bielsko - Biała
III miejsce - drużyna z SP 9 Bielsko - Biała
IV miejsce - drużyna z SSP KTK Bielsko - Biała
V miejsce - drużyna z SP 33 Bielsko - Białae

Puchar Prezydenta Miasta Bielsko-Biała
otrzymała – SP 28 Bielsko-Biała,

Puchar Starosty Powiatu Bielskiego
otrzymała – SP 1 Kozy.

Więcej zdjęć można obejrzeć w galerii

powrót


IV MISTRZOSTWA MIASTA BIELSKO-BIAŁA I POWIATU BIELSKIEGO W TABLICZCE MNOŻENIA

25 kwietnia 2009 r. był dniem, który trwale zapisał się w historii placówki.
Mianowicie 97 uczniów z 12 szkół podstawowych z terenu miasta i powiatu przybyło w progi SP 28, dzięki gościnności dyrekcji: p. Jolanty Fajkis i p. Doroty Wolf by wspólnie bawić się oraz rywalizować w ramach IV Mistrzostw Miasta Bielsko - Biała i Powiatu Bielskiego w Tabliczce Mnożenia.


Uczniowie klas III i IV SP 9, SP 22, SP 28, SP 31, SP 33, PSP "Smyk", SSP KTK z Bielska - Białej oraz ZSO z Buczkowic, SP z Dankowic, SP 1 i SP 2 z Kóz, ZSP z Międzyrzecza Górnego podjęli zaciętą walkę w sześciu konkurencjach indywidualnych, które polegały na szybkim posługiwaniu się tabliczką mnożenia podczas gier z użyciem kart matematycznych. Sportowa rywalizacja była zauważalna zarówno w Krzyżaku, Olimpijczyku, Szeryfie, Prymusie, Piłkarzu Matematyku, Królowej Skakanki, jak i w drużynowym Ekspresie. Równie wiele emocji wzbudził Krzyżak Opiekunów, w którym brali udział nauczyciele prowadzący swoje reprezentacje.
Należy dostrzec, iż wszyscy dzielnie walczyli, aby zdobyć 20 pucharów, 75 medale oraz nagrody rzeczowe, które zostały zakupione dzięki hojności Urzędu Miejskiego, Starostwa Powiatowego i hałcnowskich sponsorów.
Szczególnie cennymi trofeami były Puchar Starosty Powiatowego dla najlepszej szkoły z powiatu oraz Puchar Prezydenta Miasta Bielsko - Biała dla najlepszej szkoły miasta Bielsko-Biała. Pierwszy z nich trafił do SP 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozach. Drugi - przy akompaniamencie gromkich braw - został wręczony SP 28 w Bielsku - Białej.

W poszczególnych kategoriach indywidualnych reprezentacja naszej szkoły:

Kamila Kania
Dominika Matura
Agnieszka Olma
Marek Andrzejewski
Patryk Koczur
Adam Michalak
Mateusz Warszawski
Aleksandra Dębogórska
Kinga Gierczyk
Aleksandra Herzyk
Adrian Górny
Piotr Papież

również odniosła sukces.

Oto wyniki:


Konkurencja KRZYŻAK OPIEKUNÓW:
I miejsce - Aleksandra Muszyńska - SP 28 Bielsko - Biała
II miejsce - Ewa Bożek - SSP KTK Bielsko - Biała
III miejsce - Katarzyna Maślanka - ZSO Buczkowice


Klasyfikacja indywidualna:
-dziewczynki kl.III
I miejsce - Julia Misiak - SP 1 Kozy
II miejsce - Anna Zyzańska - SP 1 Kozy
III miejsce - Kamila Kania - SP 28 Bielsko - Biała


-chłopcy kl.III
I miejsce - Mateusz Warszawski - SP 28 Bielsko - Biała
II miejsce - Marek Andrzejewski - SP 28 Bielsko - Biała
III miejsce - Kacper Kołoczek - SP 1 Kozy


-dziewczynki kl.IV
I miejsce - Małgorzata Jurzak - SP 1 Kozy
II miejsce - Aleksandra Chrzanowska - SP 33 Bielsko - Biała
III miejsce - Natalia Sobik - SP Dankowice


-chłopcy kl.IV
I miejsce - Mateusz Lichwa - SSP KTK Bielsko - Biała
II miejsce - Piotr Pękala - SP 1 Kozy
III miejsce - Konrad Stefko - SP 1 Kozy


Klasyfikacja zespołowa klas trzecich:
I miejsce - uczniowie klas III z SP 28 Bielsko - Biała
II miejsce - uczniowie klas III z SP 1 Kozy
III miejsce - uczniowie klas III z SP Międzyrzecze
IV miejsce - uczniowie klas III z SP 33 Bielsko - Biała
V miejsce - uczniowie klas III z SSP KTK Bielsko - Biała


Klasyfikacja zespołowa klas czwartych:
I miejsce - uczniowie klas IV z SP 1 Kozy
II miejsce - uczniowie klas IV z SSP KTK Bielsko - Biała
III miejsce - uczniowie klas IV z SP 33 Bielsko - Biała
IV miejsce - uczniowie klas IV z SP 28 Bielsko - Biała
V miejsce - uczniowie klas IV z SP Dankowice


Klasyfikacja generalna szkół podstawowych:
I miejsce - drużyna z SP 1 Kozy
II miejsce - drużyna z SP 28 Bielsko - Biała
III miejsce - drużyna z SSP KTK Bielsko - Biała
IV miejsce - drużyna z SP 33 Bielsko - Biała
V miejsce - drużyna z SP Dankowice

Puchar Prezydenta Miasta Bielsko-Biała
otrzymała – SP 28 Bielsko-Biała,

Puchar Starosty Powiatu Bielskiego
otrzymała – SP 1 Kozy.



Warto podkreślić, że IV Mistrzostwa Miasta Bielsko - Biała i Powiatu Bielskiego w Tabliczce Mnożenia nie byłyby możliwe, gdyby nie ogrom pracy i zaangażowania ze strony p. Iwony Gębały, p. Mirosławy Kiczmer i p. Aleksandry Muszyńskiej - organizatorek tej imprezy.


goście

drużyny

dekoracja EKSPRES

drużyna z Międzyrzecza

KRÓLOWA SKAKANKI klasa 3

KRÓLOWA SKAKANKI klasa 4

PIŁKARZ klasa 3

PIŁKARZ klasa 4
KRZYŻAK
OLIMPIJCZYK
PRYMUS
SZERYF
EKSPRES
KRZYŻAK OPIEKUNÓW

Więcej zdjęć można obejrzeć w galerii

powrót


III MISTRZOSTWA MIASTA BIELSKO-BIAŁA I POWIATU BIELSKIEGO W TABLICZCE MNOŻENIA

10 maja 2008 r. w Szkole Podstawowej nr 28 w Bielsku-Białej odbyły się III Mistrzostwa Miasta Bielsko-Biała i Powiatu Bielskiego w Tabliczce Mnożenia.
Do zawodów zgłosiło się 15 szkół (8 z Bielska-Białej: SP 9, SP 13, SP 20, SP 22, SP 24, SP 28, SP 33, ZS KTK i 7 z powiatu bielskiego ziemskiego: ZSP Bestwina, ZSO Buczkowice, ZSP Bronów, SP Dankowice, SP 1 Kozy, SP 2 Kozy, SP Rybarzowice) tj. 128 zawodników.
Dzięki wsparciu sponsorów każdy z zawodników, opiekunów i sędziów otrzymał pamiątkową koszulkę. Zabawowy sposób nauki tabliczki mnożenia za pomocą kart matematycznych zaciekawił wielu sponsorów, którzy ufundowali nagrody dla zwycięzców.
Prezydent Miasta Bielsko-Biała ufundował PUCHAR PREZYDENTA, natomiast Starosta Powiatu Bielskiego Ziemskiego PUCHAR STAROSTY.

Mistrzostwa przygotowały nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 28 w Bielsku-Białej: mgr Iwona Gębała, mgr Mirosława Kiczmer i mgr Aleksandra Muszyńska.

W naszych mistrzostwach uczniowie klas III i IV rywalizowali ze sobą w 6 konkurencjach indywidualnych: OLIMPIJCZYK, KRZYŻAK, SZERYF, PRYMUS, PIŁKARZ MATEMATYK, KRÓLOWA SKAKANKI i drużynowej EKSPRES a nauczyciele w konkurencji KRZYŻAK OPIEKUNÓW. Przy pięknej pogodzie zawodnicy dzielnie walczyli aby zdobyć medale i puchary. Po całodniowej walce rozdaliśmy 63 medale i 12 statuetek i 22 puchary.

Na tych Mistrzostwach naszą szkołę reprezentowała drużyna 13 osobowa:

kl. III
Kinga Gierczyk
Aleksandra Herzyk
Aleksandra Dębogórska
Adrian Górny
Piotr Papież
Marcin Gębala
kl. IV
Żaneta Ramęda
Izabella Maniecka
Agnieszka Łodej
Paulina Holisz
Seweryn Panek
Sebastian Kędzior
Aleksander Tomala

Wyniki
III Mistrzostw Miasta Bielsko-Biała i Powiatu Bielskiego w Tabliczce Mnożenia

Konkurencja KRZYŻAK OPIEKUNÓW (dla dorosłych):
I miejsce – ALEKSANDRA MUSZYŃSKA – SP 28 Bielsko-Biała
II miejsce – MARIOLA MAJEWICZ – SP 33 Bielsko-Biała
III miejsce – EWA BOŻEK – ZS KTK Bielsko-Biała


Klasyfikacja indywidualna:

– dziewczynki kl.III
I miejsce - BALBINA FABIA – SP 1 Kozy
II miejsce - JULIA ŁAZARZ – ZS KTK Bielsko-Biała
III miejsce - ALEKSANDRA CHRZANOWSKA - SP 33 Bielsko-Biała

– chłopcy kl.III
I miejsce - MATEUSZ LICHWA - ZS KTK Bielsko-Biała
II miejsce - MATEUSZ NARÓG - ZS KTK Bielsko-Biała
III miejsce - RAFAŁ KAJSTURA – ZSP Bronów

– dziewczynki kl.IV
I miejsce - ŻANETA RAMĘDA - SP 28 Bielsko-Biała
II miejsce - IZABELLA MANIECKA - SP 28 Bielsko-Biała
III miejsce - ALEKSANDRA WIERZBOWSKA - SP 33 Bielsko-Biała

– chłopcy kl.IV
I miejsce - SEWERYN PANEK - SP 28 Bielsko-Biała
II miejsce - KONRAD HOLEWKA - SP 33 Bielsko-Biała
III miejsce - SEBASTIAN KĘDZIOR - SP 28 Bielsko-Biała

Klasyfikacja zespołowa klas trzecich:
I miejsce - uczniowie klas III z SP 1 Kozy
II miejsce - uczniowie klas III z ZS KTK Bielsko-Biała
III miejsce - uczniowie klas III z ZSP Bronów
IV miejsce - uczniowie klas III z SP SP Dankowice
V miejsce - uczniowie klas III z SP 28 Bielsko-Biała

Klasyfikacja zespołowa klas czwartych:
I miejsce - uczniowie klas IV z SP 28 Bielsko-Biała
II miejsce - uczniowie klas IV z SP 33 Bielsko-Biała
III miejsce - uczniowie klas IV z SP 1 Kozy
IV miejsce - uczniowie klas IV z ZS KTK Bielsko-Biała
V miejsce - uczniowie klas IV z ZSO Buczkowice

Klasyfikacja generalna szkół podstawowych:
I miejsce - drużyna z SP 1 Kozy
II miejsce - drużyna z SP 28 Bielsko-Biała
III miejsce - drużyna z ZS KTK Bielsko-Biała
IV miejsce - drużyna z SP 33 Bielsko-Biała
V miejsce - drużyna z SP Dankowice

Puchar Prezydenta Miasta Bielsko-Biała
otrzymała – SP 28 Bielsko-Biała,

Puchar Starosty Powiatu Bielskiego
otrzymała – SP 1 Kozy.


goście

dekodacja EKSPRES

drużyna z SP 28 Bielsko-Biała

drużyna z SP 1 Kozy

drużyna DIII

drużyna CIII

drużyna DIV

drużyna CIV

KRZYŻAK

OLIMPIJCZYK
SZERYF

PRYMUS

KRZYŻAK OPIEKUNÓW
EKSPRES

powrót


II MISTRZOSTWA MIASTA BIELSKO-BIAŁA I POWIATU BIELSKIEGO W TABLICZCE MNOŻENIA

13 maja 2006 r. w Szkole Podstawowej nr 28 w Bielsku-Białej odbyły się II Mistrzostwa Miasta Bielsko-Biała i Powiatu Bielskiego w Tabliczce Mnożenia.
Do zawodów zgłosiło się 16 szkół (10 z Bielska-Białej: SP 2, SP 9, SP 13, SP 24, SP 26, SP 28, SP 33, SP 36, SSP KTK, I Prywatna SP i 6 z powiatu bielskiego – ziemskiego: ZSP Bestwina, ZSO Buczkowice, ZS Kobiernice, ZSPiG nr 4 Kalna, SP 1 Kozy, SP 1 Jaworze) tj. 128 zawodników.
Dzięki wsparciu sponsorów (MAC Edukacja, AQUA, CIGNA) każdy z zawodników, opiekunów i sędziów otrzymał pamiątkową koszulkę. Zabawowy sposób nauki tabliczki mnożenia za pomocą kart matematycznych zaciekawił wielu sponsorów, którzy ufundowali nagrody dla zwycięzców. Swoją obecnością zaszczycili nas między innymi: wicestarosta Mirosław Szemla i eurodeputowana Małgorzata Handzlik, którzy wręczyli PUCHAR STAROSTY drużynie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kozach, oraz radni Edward Kołek i Franciszek Nikiel, którzy wręczyli PUCHAR PREZYDENTA drużynie ze Szkoły Podstawowej Nr 28 w Bielsku-Białej.
Mistrzostwa przygotowały nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 28 w Bielsku-Białej: mgr Mirosława Kiczmer, mgr Iwona Gębała i mgr Aleksandra Muszyńska.
W naszych mistrzostwach uczniowie klas III i IV rywalizowali ze sobą w 6 konkurencjach indywidualnych: „OLIMPIJCZYK”, „KRZYŻAK”, „SZERYF”, „SUPER PRYMUS”, „PIŁKARZ MATEMATYK”, „KRÓLOWA SKAKANKI” i drużynowej „EKSPRES” a nauczyciele w konkurencji „KRZYŻAK OPIEKUNÓW”. Przy pięknej pogodzie zawodnicy dzielnie walczyli aby zdobyć medale i puchary. Po całodniowej „walce” rozdaliśmy 63 medale i 32 puchary.

Na tych Mistrzostwach naszą szkołę reprezentowała drużyna 12 osobowa:

kl. III
Magdalena Sporek
Karolina Michnowicz
Dawid Warszawski
Paweł Anioła
kl. IV
Anna Jarco
Katarzyna Kłoda
Agnieszka Pyka
Natalia Podstawny
Mateusz Dyczek
Jakub Grduk
Ścibor Byrski
Maciej Dyczek

Wyniki
II Mistrzostw Miasta Bielsko-Biała i Powiatu Bielskiego w Tabliczce Mnożenia
Klasyfikacja zespołowa klas trzecich:
I miejsce - uczniowie klas III z SP 28 Bielsko-Biała
II miejsce - uczniowie klas III z SP SSP KTK Bielsko-Biała
III miejsce - uczniowie klas III z 33 Bielsko-Biała
IV miejsce - uczniowie klas III z SP 13 Bielsko-Biała
V miejsce - uczniowie klas III z z Kalnej
Klasyfikacja zespołowa klas czwartych:
I miejsce - uczniowie klas IV z SP 28 Bielsko-Biała
II miejsce - uczniowie klas IV z SP 33 Bielsko-Biała
III miejsce - uczniowie klas IV z SP 13 Bielsko-Biała
IV miejsce - uczniowie klas IV z SP 1 Kozy
V miejsce - uczniowie klas IV z SSP KTK Bielsko-Biała
Klasyfikacja generalna szkół podstawowych:
I miejsce - drużyna z SP 28 Bielsko-Biała
II miejsce - drużyna z SP 33 Bielsko-Biała
III miejsce - drużyna z SSP KTK Bielsko-Biała
IV miejsce - drużyna z SP 13 Bielsko-Biała
V miejsce - drużyna z SP 1 Kozy

Puchar Prezydenta Miasta Bielsko-Biała
otrzymała – SP 28 Bielsko-Biała,

Puchar Starosty Powiatu Bielskiego
otrzymała – SP 1 Kozy.

powrót


I MISTRZOSTWA MIASTA BIELSKO-BIAŁA I POWIATU BIELSKIEGO W TABLICZCE MNOŻENIA

7 maja 2005 r. w Szkole Podstawowej nr 28 w Bielsku-Białej odbyły się I Mistrzostwa Miasta Bielsko-Biała i Powiatu Bielskiego w Tabliczce Mnożenia.
Pomysł zrodził się w czerwcu 2004 r. po kolejnych Mistrzostwach Polski w Tabliczce Mnożenie w Kołobrzegu, na których były tylko dwie bielskie szkoły. Przy poparciu naszej dyrekcji: mgr Mariana Lubickiego i mgr Jolanty Fajkis sfinalizowałyśmy pomysł.
Do zawodów zgłosiło się 17 szkół (8 z Bielska-Białej: SP 2, SP 3, SP 9, SP 13, SP 24, SP 28, SP 33, ZS KTK i 9 z powiatu bielskiego – ziemskiego: ZSP Bestwina, ZSP Bronów, SP Dankowice, ZSPiG nr 4 Kalna, SP 1 Kozy, ZSP 1 Ligota, ZSP Międzyrzecze, SP Porąbka, SP Rybarzowice) tj. 124 zawodników.
Tak duża liczba uczestników zmusiła nas do szukania sponsorów. Pomysł spodobał się a równocześnie zaciekawił zabawowy sposób nauki tabliczki mnożenia za pomocą kart matematycznych. Prezydent Miasta Bielsko-Biała ufundował PUCHAR PREZYDENTA, natomiast Starosta Powiatu Bielskiego Ziemskiego PUCHAR STAROSTY.
Mistrzostwa przygotowały nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 28 w Bielsku-Białej:
mgr Mirosława Kiczmer, mgr Iwona Gębała i mgr Aleksandra Muszyńska z pomocą mgr Marioli Łozińskiej i mgr Joanny Miernik z SP nr 33 w Bielsku-Białej.

Stoją od lewej: Aleksandra Muszyńska, Mirosława Kiczmer, dyrektor szkoły Marian Lubicki, wicedyrektor szkoły Jolanta Fajkis, Iwona Gębała.

W naszych mistrzostwach uczniowie klas III i IV rywalizowali ze sobą w 6 konkurencjach indywidualnych: „OLIMPIJCZYK”, „KRZYŻAK”, „SZERYF”, „SUPER PRYMUS”, „PIŁKARZ MATEMATYK”, „KRÓLOWA SKAKANKI” i drużynowej „EKSPRES” a nauczyciele w konkurencji „KRZYŻAK OPIEKUNÓW”.
Od rana wszyscy dzielnie zmagali się między sobą aby zdobyć chociaż jeden z 63 medali lub jeden z 32 pucharów, które mieliśmy do rozdania. Po całodniowej „walce” o godz. 17.00 rozdaliśmy wszystkie medale i puchary.

Na tych Mistrzostwach naszą szkołę reprezentowała drużyna 8 osobowa:

kl. III
Anna Jarco
Katarzyna Kłoda
Ścibor Byrski
Jakub Grduk
kl. IV
Katarzyna Muszyńska
Izabela Pietryszyn
Michał Międzybrodzki
Dawid Niewdana

Wyniki
I Mistrzostw Miasta Bielsko-Biała i Powiatu Bielskiego w Tabliczce Mnożenia
Klasyfikacja indywidualna:
– dziewczynki kl.III
I miejsce - JOANNA MĘDRZAK - SP 33 Bielsko-Biała
II miejsce - KATARZYNA KŁODA - SP 28 Bielsko-Biała
III miejsce - BOŻENA KASTELIK - ZSPiG nr 4 Kalna
– chłopcy kl.III
I miejsce - JAKUB GRDUK - SP 28 Bielsko-Biała
II miejsce - ŁUKASZ GROCHALA - SP 9 Bielsko-Biała
III miejsce - TOMASZ GINDA - ZS KTK Bielsko-Biała
– dziewczynki kl.IV
I miejsce - PAMELA MŁYNARCZYK - SP 33 Bielsko-Biała
II miejsce - KATARZYNA MUSZYŃSKA - SP 28 Bielsko-Biała
III miejsce - MARZENA GÓRNY - SP Rybarzowice
– chłopcy kl.IV
I miejsce - KAMIL HENDZEL - SP 33 Bielsko-Biała
II miejsce - DAWID NIEWDANA – SP 28 Bielsko-Biała
III miejsce - TOMASZ JASZEK - ZS KTK Bielsko-Biała
Klasyfikacja zespołowa klas trzecich:
I miejsce - uczniowie klas III z SP 33 Bielsko-Biała
II miejsce - uczniowie klas III z SP 28 Bielsko-Biała
III miejsce - uczniowie klas III z ZS KTK Bielsko-Biała
IV miejsce - uczniowie klas III z SP 13 Bielsko-Biała
V miejsce - uczniowie klas III z SP 9 Bielsko-Biała
Klasyfikacja zespołowa klas czwartych:
I miejsce - uczniowie klas IV z SP 33 Bielsko-Biała
II miejsce - uczniowie klas IV z SP 28 Bielsko-Biała
III miejsce - uczniowie klas IV z ZSP Międzyrzecze
IV miejsce - uczniowie klas IV z ZS KTK Bielsko-Biała
V miejsce - uczniowie klas IV z SP 1 Kozy
Klasyfikacja generalna szkół podstawowych:
I miejsce - drużyna z SP 28 Bielsko-Biała
II miejsce - drużyna z SP 33 Bielsko-Biała
III miejsce - drużyna z ZSP Międzyrzecze
IV miejsce - drużyna z ZS KTK Bielsko-Biała
V miejsce - drużyna z SP 13 Bielsko-Biała

Puchar Prezydenta Miasta Bielsko-Biała
otrzymała – SP 28 Bielsko-Biała,
Puchar Starosty Powiatu Bielskiego
otrzymała – ZSP Międzyrzecze.

GRY ROZGRYWANE NA MISTRZOSTWACH:

Gra „Krzyżak”
Gra „Super Prymus”
Gra „Olimpijczyk”
Gra „Szeryf”
Gra „Królowa Skakanki”
Gra „Piłkarz Matematyk”

powrót